Canon EOS 80D (tělo)

Výrobce: CANON
27 990 Kč –11 %
Canon EOS 80D (6)
27 990 Kč –11 % 24 790 Kč
Můžeme doručit do:
4.7.2018
SKLADEM U DODAVATELE

Charakterizovaná všestrannými zobrazovacími specifikacemi, fotoaparát Canon EOS 80D se dále vysvětluje pomocí dvojice robustních zaostřovacích systémů a intuitivního designu. S dotykovým snímačem APS-C CMOS s úhlopříčkou 24,2 MP a procesorem DIGIC 6 je tento elegantní snímač DSLR schopen snímat snímky s vysokým rozlišením až 7 snímků za sekundu a video Full HD 1080p60, a to jak se sníženým šumem, tak s vysokou citlivostí až po rozšířený ISO 25600 pro práci v náročných světelných podmínkách. Při práci s optickým hledáčem poskytuje systém automatického zaostření 45 bodů rychlý výkon za celou řadu světelných podmínek pro sledování pohybujících se objektů a pracuje při slabém osvětlení, zatímco systém Dual Pixel CMOS AF je přínosem pro živé sledování a film nahrávání tím, že poskytuje hladkou, přirozenou kvalitu zaostření podobnou způsobu, jakým videokamera získává zaostření. Funkce Touch-to-focus je využívána velikostí 3.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canon EOS 80D přináší vše, co fotografové potřebují. Jeho vlastnosti jsou přizpůsobeny pro fotografování v různorodých světelných podmínkách. Díky instinktivnímu rozmístění ovládacíh prvků je manipulace s fotoaparátem velmi příjemná. Nadšení filmaři si přijdou jistě na své, 80D podporuje rozlišení Full HD a velmi přesné automatické zaostřování technologie Canon CMOS AF s dvojitými pixely. Konektivita Wi-Fi a NFC umožňuje snadné spárování s chytrým telefonem a přenos fotografií s plným rozlišením.

Zachyťte s digitální zrcadlovkou Canon EOS 80D sportovní akci trvající zlomek sekundy na vysoce ostrých snímcích i při osvětlení reflektory díky vysoce pohotovému a přesnému systému automatického zaostřování, který pracuje v obtížných světelných podmínkách až do hodnoty -3 EV. Systém AF s 45 křížovými body vám dává možnost zvolit si AF bod nebo oblast, která odpovídá vaší kompozici.

Využijte nejlepší příležitosti zachytit pomíjivé okamžiky díky maximální rychlosti kontinuálního snímání 7 sn./s v plném rozlišení. Digitální zrcadlovka Canon EOS 80D je ideální pro spontánní sporty a záběry divoké zvěře.

Dosáhněte kvality, kterou si vaše kreativita zaslouží. Fotoaparát EOS 80D poskytuje v řadě světelných podmínek ohromující snímky, které jsou plné detailů, barev a atmosféry – a okamžitě připravené pro úpravu a zobrazení – zásluhou 24,2Mpx snímače CMOS pracujícího společně s procesorem DIGIC 6.

Inteligentní hledáček zrcadlovky Canon EOS 80D s přibližně 100% pokrytím záběru umožňuje spatřit celý obsah záběru až k okrajům a okamžitě zobrazuje nastavení snímání. Canon EOS 80D fotografujte diskrétněji pomocí režimu tichého kontinuálního snímání s rychlostí 3 sn./s.

Doplňkové parametry

Kategorie: DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY
Záruka: 2 roky
? Typ snímače: CMOS
Připojení objektivu: Canon EF-S
Pixely: 24,2 megapixelů
Obrazový procesor: DIGIC 6
Maximální rozlišení videa: 1920 x 1080
Rychlost závěrky: 30 s - 1/8000 sec
? Velikost obrazovky LCD: 3
HDMI: Mini HDMI (typ C)
Slot pro paměťové karty: SD, SDHC, SDXC
Baterie: LP-E6N
? Rozměry (Š x V x H): 139 mm x 105,2 mm x 78,5 mm

Canon EOS 80D