Panasonic Lumix DMC-LX10

Výrobce: PANASONIC
17 520 Kč
Můžeme doručit do:
6.6.2018
SKLADEM U DODAVATELE

Digitální fotoaparát Lumix DMC-LX10 společnosti Panasonic, který je vybaven kapsou, nabízí výjimečný výkon díky použití senzoru MOS s vysokou citlivostí 20,1 MP, který dokáže poskytovat ostré fotografie, video UHD 4K a další. Kombinujte to s kompaktním designem, který nabízí 3 "LCD dotykový displej, který se nakloní o 180 ° pro selfies a máte téměř ideální kameru pro každodenní nošení. Za účelem poskytnutí ostrých, bohatě detailních obrazů nabízí model LX10 rychlý objektiv Leica DC Vario-Summilux f / 1,4-2,8 s univerzálním rozsahem zoomu 3x. Tato optika má 35mm ekvivalentní širokoúhlý až teleobjektový rozsah 24-72mm, což je užitečné v řadě různých situací. Také snímač 20,1MP dále rozšiřuje schopnosti fotoaparátu s rozšířenou citlivostí do ISO 25600 a nepřetržitým snímáním až 50 fps s elektronickou závěrkou a 10 fps s mechanickou závěrkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model LX10 je vybaven pětiosým systémem HYBRID OIS + pro snímky bez chvění a systémem 49 oblastí autofokusu, který zajistí, že vaše snímky budou ostré. Hybridní střelci ocení zařazení vysoce kvalitního nahrávání videa UHD 4K do modelu LX10. Při použití formátu MP4 může nahrávat rychlostí 30 nebo 24 fps při rychlosti 100 Mb / s. Panasonic také využívá sílu této technologie k poskytování pokročilých funkcí 4K PHOTO a 4K Post Focus.

Při pohledu na exkluzivní kovový exteriér ocení uživatelé ergonomické rukojeti a design. LX10 má ovládací kroužek pro fyzické čočky, který vám pomůže zajistit více hmatové kontroly nad určitými nastaveními. Střelci, kteří jsou vždy na cestách, mohou nabíjet svůj fotoaparát přes USB port. Kamera je také podporována přidáním řady dalších funkcí, jako je stohování zaostření a připojení Wi-Fi, což je velmi schopný zobrazovací nástroj.

20,1 MP 1 "snímač MOS s vysokou citlivostí

Velký 20,1-megapixelový snímač MOS s vysokou citlivostí 20,1 MP umožňuje statický obraz s vysokým rozlišením a nahrávání videa 4K s přirozenou citlivostí na ISO 12800, které lze dále rozšířit na ISO 25600. Tyto dvě technologie rovněž přispívají k výraznému snížení hluku při použití Systémy Multi Process NR, Náhodný filtr a Filtr clony pro dosažení konzistentní barevné věrnosti a čistoty obrazu. Kombinace snímačů a procesorů využívá také znatelnou rychlost v celém fotoaparátu, včetně možnosti zaznamenávat až 50 snímků za sekundu pomocí elektronické závěrky, 10 fps s mechanickou uzávěrou nebo 6 snímků za sekundu s mechanickou závěrkou a nepřetržitým automatickým zaostřením. Díky výhodnému hybridnímu pracovnímu postupu mohou uživatelé přepínat mezi nahráváním filmů 4K a statickými snímky okamžitě a je také možnost vytvářet snímky ve formátu 8MP ve filmu ze 4k filmů.

Leica DC Vario-Summilux f / 1.4-2.8 zoom objektivu

Za účelem zachycení ostrých a detailních snímků v širokém spektru podmínek fotografování je model LX10 vybaven objektivem Leica DC Vario-Summilux, který má všestranný širokoúhlý až teleobjektivový rozsah 24 až 72 mm ekvivalentní. Tento objektiv má 11 prvků v 9 skupinovém designu, které obsahují 4 asférické čočky s oboustranně asférickými povrchy, dvěmi asférickými objektivemi ED a jedním objektivem UHR, které minimalizují aberace a maximalizují výkon. Objektiv má také rychlou maximální clonu f / 1,4-2,8, která umožňuje fotografům vytvářet snímky s malou hloubkou ostrosti a pracovat efektivněji při slabém osvětlení. Navíc má optickou stabilizaci obrazu, aby se snížil dopad chvění fotoaparátu.

Nahrávání videa UHD 4K

S využitím obrazového snímače 1 "MOS je LX10 schopen zaznamenávat video ve formátu MP4 UHD 4K (3840 x 2160) při rychlosti 30p s vysokou přenosovou rychlostí 100 Mb / s. Snímek Full HD 1080 lze zaznamenat také při 60p , 30p, 24p nebo 60i ve formátu AVCHD, stejně jako formáty Full HD a HD ve formátu MP4. Při nahrávání videa 4K se doporučuje používat paměťovou kartu UHS-3 a je možné nepřetržité nahrávání až na 15 minut .Při nahrávání Full HD 60p mohou uživatelé nahrávat nepřetržitě po dobu až 29 minut a 59 sekund, zatímco videosekvence Full HD 30p lze zaznamenávat bez časového omezení.Vestavěný stereofonní mikrofon zaznamenává zvuk ve formátech AAC nebo Dolby. port micro-HDMI pro výstup videa 4K do externího monitoru nebo rekordéru.

Funkce 4K PHOTO

Kromě videokamery umožňují funkce 4K také nahrávat fotografie ve formátu 8MP při rychlosti 30 fps v trojici způsobů:

4K Burst: Stejně jako u nahrávání videa, tento režim vám umožní nepřetržitě zaznamenávat snímky ve formátu 8MP při rychlosti 30 snímků za sekundu až na 15 minut, takže je ideální pro případy, kdy potřebujete rychlý snímek za účelem zachycení nejlepšího okamžiku.

4K předběžný sériový snímek: Tento režim je ideální pro časy, kdy si nejste jisti kritickým momentem pro stisknutí tlačítka spouště a po stisknutí tlačítka spouště zaznamenáte 8MP snímky při rychlosti 30 fps jednu sekundu před a jednu vteřinu 60 snímků z čeho vybírat.

4K Burst (S / S): Tento režim nejlépe sleduje proces záznamu videa 4K a umožňuje přehrávání videa, pozastavení ve zvoleném okamžiku a pomocí tlačítka spouště označte vybraný snímek z videa a uložte jej jediný rám 8MP.

Post Focus a Focus Stacking

Dalším atributem funkcí 4K je jedinečná metoda zaostřování nazvaná Post Focus. Tato funkce zaznamenává snímky ve formátu 4K MP4 při rychlosti 30 snímků za sekundu a posune specifický bod zaostření po celou dobu snímání série, aby mohla nabídnout řadu zřetelných rozsahů zaostření. Během přehrávání můžete pomocí dotykové obrazovky fotoaparátu klepnout na konkrétní oblast obrazu, který chcete zaostřit, a vytvořit soubor JPEG ve formátu 8MP. Většina jednotlivých souborů s různými body zaostření může být vytvořena z původního snímku a pomocné funkce zaostření mohou být také použity k získání ještě přesnější kontroly nad konkrétní oblastí zaostření.  

Vestavěná funkce stohování zaostření vám umožňuje naprogramovat pořizování sekvencí fotografií s posunutím zaostření. Tato technika vám umožní využít nejvyšší výkonnost clony a zvýšit hloubku ostrosti v konečném snímku.

5-osová optická stabilizace obrazu HYBRID +

Pomáhá kompenzovat chvění fotoaparátu při záznamu filmů s vysokým rozlišením, 5-osý HYBRID OIS + je pokročilý systém stabilizace obrazu, který minimalizuje vzhled rozostření při fotografování s jedním rukama. Opravuje pět typů chvění fotoaparátu, které obvykle ovlivňují dynamičtější pohyby, které se vyskytují při pohybu při nahrávání.

Design těla a vestavěné Wi-Fi

Zadní dotykový LCD displej s úhlopříčkou 3 "(1,04 m) se může naklánět nahoru o 180 ° pro pořizování autoportrétů.

Ovládací kroužek pro fyzické čočky poskytuje hmatovou kontrolu nad některými běžně používanými nastaveními.

Fyzikální clonový kroužek umožňuje přímou kontrolu nad kritickým nastavením kamery.

Horní část fotoaparátu je vybavena vyhrazeným záznamovým tlačítkem a ovládacím kolečkem pro rychle se měnící nastavení.

Vestavěné Wi-Fi umožňuje spárovat model LX10 se smartphony nebo tabletami s aplikací Panasonic Image App pro bezdrátový přenos snímků a vzdálené ovládání fotoaparátu.

Další funkce fotoaparátu

Mechanická závěrka umožňuje maximální rychlost závěrky 1/4000 s a elektronická funkce závěrky využívá nejvyšší rychlost závěrky 1/16 000 s, což umožňuje lepší práci v jasných podmínkách a při širším nastavení clony.

Režim Creative Panorama vám umožňuje vytvořit bezproblémové panoramatické snímky jednoduchým posunem o scénu pro zachycení pohledů v širokém poli.

Vestavěný vyskakovací blesk lze použít k dodatečnému osvětlení scén.

Přiložená lithium-iontová baterie poskytuje přibližně 260 snímků na jedno nabití při použití zadního LCD monitoru.

Režimy Creative Control: Expresivní, Retro, staré dny, High Key, Low Key, Sepia, Monochromatické, Dynamické monochromatické, Rough Monochrome, Silky Monochrome, Impressive Art, High Dynamic, Cross Process, Toy Effect, Toy Pop, , Soft Focus, Fantasy, Star Filter, One Point Color a Sunshine.

Statický snímek Režimy scény: Jasný portrét, Silný skin, Podsvícený měkkost, Vybledlý podsvícení, Odlehčený tón, Sladká dětská tvář, Rozlišená scenérie, Jasná modrá obloha, Západ slunce Září, Září Západ slunce, , Teplé zářící noci, umělecké noční scenérie, třpytivé iluminace, ruční noční fotografování, jasný noční portrét, měkký obraz květiny, chutné jídlo, roztomilý dezert, zmrazení zvířecího pohybu, jasná sportovní fotografování a černobílý.

Nastavení stylů fotografií: Standardní, Vivid, Natural, Monochrome, Scenery, Portrait, Custom.

Nastavení nastavení obrazu: Kontrast, Ostrost, Redukce šumu, Sytost, Barevný tón a Efekty filtru.

Expozice, clona, ​​zaostření a vyvážení bílé barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY
Záruka: 2 roky
Typ snímače: CMOS
Pixely: 20,1 megapixelů
Stabilizace obrazu: Ano
Maximální rozlišení videa: 3840 x 2160
Rychlost závěrky: 60 s - 1/14000 sec
Maximální clona: f / 10 (W) - f / .4 (T)
? Velikost obrazovky LCD: 3
HDMI: Mikro HDMI (typ D)
Slot pro paměťové karty: SD
? Rozměry (Š x V x H): 105 mm x 60 mm x 42 mm

Panasonic Lumix DMC-LX10