SÉRIE DRONŮ INSPIRE

1 položek celkem
DJI Inspire 2 (1)
89 880 Kč –11 %
79 990 Kč

Inspire 2 vezme vše, co bylo v Inspire 1 dobré, a zlepšuje to. Systém zpracování obrazu CineCore2.0 byl upgradován na CineCore2.1,nahrávání videa...

Super rychlé a profesionální drony INSPIRE jsou vrcholem výroby a techniky společnosti DJI. Inspire je to nejlepší co si můžete nyní koupit. Zvýhodněné ceny těchto modelů s Mymovie spojí vysokou kvalitu za příjemnější ceny.

Inspire 1 bylo zjevení. První filmařský dron na světě, který integruje systém přenosu videa HD, otočný kardan 360 ° a 4K kameru,stejně jako jednoduchost ovládání aplikací. Spouštění kamer Zenmuse X5 a X5R dále upevnila Inspire jako kritický nástroj pro filmaře po celém světě.

Inspire 2 vezme vše, co bylo v Inspire 1 dobré, a zlepšuje to. Systém zpracování obrazu CineCore2.0 byl upgradován na CineCore2.1,nahrávání videa až do 6K v programech CinemaDNG / RAW a 5.2K v Apple ProRes při použití s ​​fotoaparátem Zenmuse X7. Systém s dvojí baterií prodlužuje dobu letu na maximálně 27 minut (s X4S).

FlightAutonomy byl revidován a vyvinut speciálně pro Inspire 2, který poskytuje dva směry vyhýbání se překážkám a redundanci senzorů, včetně režimu Spotlight. Systémy pro vidění vpřed a vzad umožňují Inspire detekovat překážky až 30 metrů dopředu, což umožňuje chráněný let s rychlostí až 54 km /při řízeném úhlu pohledu 25 °. Infračervené snímače směřující nahoru hledají překážky o výšce 16 metrů. Spotlight Pro je výkonný režim sledování, který umožňuje jediným pilotům zachytit složité dramatické snímky. Má dva režimy fotografování, rychlý režim a režim kompozice. V rychlém režimu vyberte objekt, který chcete začít sledovat. V režimu kompozice vyberte předmět a polohu sledování.Když předmět vstoupí do přednastavené polohy pro sledování, stiskněte klávesu pro zahájení sledování. Kromě funkce Spotlight Pro je k dispozici řada dalších inteligentních režimů letu a snímání. Odstraňování překážek je optimalizováno při použití bodu zájmu a Waypoint, což složité záběry jsou jednoduché a opakovatelné. K dispozici jsou také nástroje QuickSpin, TapFly a ActiveTrack, které zjednodušují náročné záběry.

Dvouosá palubní kamera FPV odděluje pohled z pohledu z hlavního fotoaparátu a efektivně dává Inspire 2 speciální TapFly kameru. Klepněte na bod na obrazovce v zobrazení FPV pro nastavení letu a Inspire 2 bude automaticky letět po této trase, takže pilot se soustředí na kardanový pohyb. Pokud je ztracený signál systému přenosu videa a funkce Smart Return Home je povoleno, je schopen letět domů po původní trase a po obnovení signálu se změní na přímku. Jakmile se vrátí, použije primární kameru k identifikaci překážek až 200 metrů vpřed, což jí umožní naplánovat bezpečnou trasu domů. Nový pohonný systém optimalizovaný pro výkon vytváří novou úroveň výkonu letu. Inspire 2 letí s rychlostí až 94 km / h při 9 m / stoupá rychlostí 6 m / s. Může zrychlit z 0 na 50 km / h za pouhých 5 sekund a letí při max. Úhlu náklonu 40 °. Dvě ovládací páčky jsou naladěny na vícecitlivost, jemnější manévry usnadňují.

Více energie také umožňuje Inspire 2 letět v extrémnějších podmínkách, včetně více než 2500-5000 m nad mořem (pomocí volitelných vyhazovaných vrtulí),a při teplotách až -4 ° F (-20 ° C) při použití samočinných inteligentních letových baterií.

Displej s úhlopříčkou 5,5 palce, 1000 cd / m², displej o průměru 7,85 palce 1000 cd / m² a displej o rozměrech 7,85 palce 2000 cd / m² jsou navrženy společností DJI, která nabízí jas a jasnost při fotografování venku. Integrovaný video dekodér integrovaný do těchto displejů vytváří hladké video a integrované vylepšení obrazu zvyšuje výkon v jasných prostředích. Všechny tyto displeje fungují od -20 ° C do 104 ° F (40 ° C) a pracují s vyměnitelnou externí baterií.Stanice baterií 800W nabíjí až osm baterií Inspire 2.Dodatečný prostor pro uložení čtyř Inteligentních letových baterií a standardní nabíječky. Stanice baterií DJI je vybavena dvěma porty nabíjení USB.