SÉRIE DRONŮ PHANTOM

2 položek celkem
DJI Phantom 4 (1)
Akce AKCE ZA 50
42 740 Kč–16 %
od 35 990 Kč

Model  Phantom 4 Advanced  od společnosti  DJI se  může pochlubit 3-osou stabilizovanou kardanovou kamerou s 20MP, 1 "CMOS snímačem, schopným...

DJI Phantom 4 (1)
AKCE ZA 50
35 140 Kč–15 %
od 29 990 Kč

Model  Phantom 4 Advanced  od společnosti  DJI se  může pochlubit 3-osou stabilizovanou kardanovou kamerou s 20MP, 1 "CMOS snímačem, schopným...

SÉRIE DRONŮ PHANTOM

Pevný, odolný, rychlý a stabilní, to je dron PHANTOM. Špičková kamera, nejmodernější technologie obsažená i v dronech jako Mavic a Spark. Phantom je nejrozšířenější dron vůbec a jeho upgrady Vás nenechají spát. Kamera DJI PHANTOM je vybavena 1palcovým snímačem 20 megapixelů, který dokáže pořizovat videozáznamy s rozlišením 4K / 60 snímků za sekundu a režimem Burst Mode při rychlosti 14 fps. Konstrukce z titanové slitiny a slitiny hořčíku zvyšuje tuhost konstrukce draku a snižuje hmotnost. Systém FlightAutonomy přidává dva senzory zadního vidění a infračervené systémy pro snímání celkem 5 směrů snímání překážek a 4 směry vyhýbání se překážkám.

Draw je zcela nová technologie pro řízení trasových bodů. Jednoduše nakreslete trasu na obrazovce a přístroj Phantom se bude pohybovat tímto směrem, přičemž udržuje nadmořskou výšku uzamčenou. To umožňuje pilotovi zaměřit se na řízení kamery a umožňuje složitější záběry. Existují dva režimy kreslení, které lze použít v různých scénářích. 

Phantom  automaticky rozpoznává předměty, sleduje a zachycuje je, když se pohybují, což usnadňuje získání složitých záběrů. 

Po rychle se pohybujících objektech může být velmi náročné, ale pokročilé algoritmy pro rozpoznávání snímků, které Phantom umožňují rozpoznat a sledovat objekt a udržovat ho v rámečku. Tento nový algoritmus také rozpoznává více předmětů, od lidí po vozidla až po zvířata, a upraví svou letovou dynamiku tak, aby zajistila hladší záběry. 

Piloti si nyní mohou vybrat mezi: 
Trace - Sledujte za zády nebo před objektem, vyhýbejte se překážkám automaticky. 
Profil - Létat po objektu pod různými úhly, abyste získali profilové snímky o předmětu. 
Spotlight - Fotoaparát udržujte v tréninku na předmětu, zatímco letadlo létá téměř kdekoli.

Letět v jakémkoli směru, který je viditelný na obrazovce, s jednoduchým klepnutím. Klepnutím na libovolné místo na obrazovce plynule upravíte směr letu, přičemž se automaticky vyhnete překážkám * a opětovně poklepáte na obrazovku nebo použijete ovládací páčky ke změně směru. Nová funkce trasy AR zobrazuje směr letu dronu v reálném čase, protože jeho trasa je upravena. Jelikož může být obtížné řídit výšku, rychlost, rychlost a kameru současně pomocí joysticku, TapFly Free umožňuje pilotem nastavit směr letu, což mu umožní otočit Phantom nebo naklonit kardan, jak to bude nutné bez změny směru let. Celkově jsou nyní tři režimy 

TapFly
TapFly Forward - Tap k letu ve zvoleném směru
TapFly Zpět - Klepněte pro letu v opačném směru kohoutu, tj. Klepnutím v pravém dolním rohu obrazovky, abyste letěli zpátky směrem doleva. 
TapFly Free - Uzamkněte směr dopředu, aniž byste zablokovali směr kamery, což mu umožní otáčet. 
 

Ve svém aktualizovaném režimu návratu do domova může Phantom automaticky vybrat nejlepší cestu k návratu domů v závislosti na podmínkách prostředí. Zaznamenává svou cestu, jak letí, a dovolí jí, aby se vrátila po stejné trase, čímž se vyhne překážkám, pokud je řídící signál odpojen. 

Na základě své nadmořské výšky v době odpojení je Phantom schopen přizpůsobit svou dráhu letu tak, aby se vyhnul překážkám, které během letu zaznamenaly. Při vzletu bude přístroj Phantom zaznamenávat scénu dole a srovnávat jeho záznam s tím, co vidí při návratu, aby bylo dosaženo přesnějšího přistání. Může také detekovat zemi, zda existuje vhodná místa pro přistání. Pokud se objeví nějaké překážky nebo voda na zemi, bude pilot upozorňovat a vznášet se ve vhodné výšce, což pomůže letadlu přistát bezpečněji.

Pomocí režimu Gesture lze samospoušť snadno zachytit pomocí několika gest bez dálkového ovladače. Pokročilá technologie počítačového vidění umožňuje zařízení Phantom přijímat pokyny prostřednictvím gest. Subjekt jednoduše zvedne ruce při pohledu na fotoaparát a letadlo pozná tento pohyb tím, že zamyká a umístí předmět do středu rámu. Když jsou připraveni na fotografii, předmět drží ruce ven, aby signalizovali letadlo. Zahájí se odpočítávání po třech sekundách a udělá čas, aby udeřil pózu a umožnil zachytit okamžiky bez dálkového ovládání.