Walkera Vitus 320 + dálkové ovládání

Výrobce: WALKERA
22 970 Kč –9 %
Walkera Vitus 320 (1)
22 970 Kč –9 % 20 990 Kč
Můžeme doručit do:
6.6.2018
SKLADEM U DODAVATELE

Walkera VITUS je nejen pokročilý skládací RC dron, ale také letící AR konzola, určená pro zábavnější ve vzduchu. Pouze 233 x 93 x 114 mm (složené) s hmotností 890 g, může být skoro do jakéhokoliv batohu, stejně jako vložení lahve vody. Je to dokonalý nástroj pro letecké fotografování. Připojte svůj smartphone k vysílači, můžete mít FPV 1080P, který má 1,5 km dlouhé vzdálenosti a nízkou latenci. Vyzbrojen GPS, GLONASS, infračerveným senzorem a optickou kamerou, dokáže přesně a účinně se pohybovat na překážkách. Důležitější je, že můžete využít Walkera Go App, abyste zahájili vážnou závodní nebo leteckou bitvu po dobu až 25 minut s vysokokapacitním LiPo 5200mAh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitus, objevující nový svět letu

S geniálními představami integrujeme špičkovou konfiguraci drone pro leteckou fotografii do mini skládacího draku Vitus. Tento ekologicky vnímavý systém se skládá z dvoumodulového globálního polohovacího systému, stejně jako infračervených a vizuálních senzorů. Pomáhají zaručit bezpečnost a stabilitu během letu. 4K vzdušná kamera, 1080P HD video přenosový systém, mechanický stabilizační kardan a 25 minut trvání letu vytvářejí nádherný zážitek z letecké fotografie. Navíc nádherně vyrobené hry AR dělají zážitek z letu mnohem zajímavější.

Odvážná inovace a mnohokrát optimalizace vedou ke sklopné konstrukci pro Vitus, z níž mohou být sklápěny letouny, podvozek a lopatky vrtule. Skladané rozměry letadla jsou 233x114x93mm (délka, šířka a výška), což odpovídá velikosti lahve na vodu a letadlo váží pouze 890g. Velké a těžké batohy a kufříky nebudou potřebné pro letecké fotografování, vše, co musíte udělat, je dát Vitus do tašky a užívat si krásných scén kdykoliv a kdekoli je to možné.

4K fotoaparát s vysokým rozlišením

Fotoaparát podporuje videa ve formátu 4K / 30fps a obrázky 12 megapixelů. Objektiv s úhlopříčkou 85 ° s ultra-nízkým zkreslením pomáhá udržovat původní detaily a dělá vaše díla inspirativnější.

Tříosá kardanová mini-velikost

Odmítáme obětovat výkon za sníženou velikost. Prostřednictvím inovativního designu jsme vytvořili třímístný stabilizační kardan s mini-velikostí, který by mohl účinně zabránit třesení snímků během letu a získat hladké a stabilní letecké snímky.

Třístranné vyloučení překážek

Díky infračervené technologii TOF a 3 vysoce přesným čidlům je inteligentní systém zabraňování překážek letadlem schopen rozpoznat překážky ve vzdálenosti 5 metrů ve 3 směrech (přední, vlevo, vpravo.) A zpomaluje, zabraňuje rizikům způsobeným nesprávným provozem a zajišťuje let bezpečnost.

Satelitní + vizuální polohování

Dual-module GPS / Glonass satelitního polohovacího systému je schopen získat přesně a rychle signály satelitního polohování. To pomáhá vytvářet přesnější a stabilnější vznášení v pevných výškách a bodech. Navíc je v dolní části rámu letadla infračervená senzorová a optická průtoková kamera, která pro polohování rychle zachycuje 50 snímků za sekundu, dosahuje přesné vznášení i uvnitř nebo bez satelitních signálů.

1080p HD video přenos

Díky pokročilé technologii digitálního přenosu videa mohou být stálé obrazy s vysokým rozlišením vysílány ve velké vzdálenosti s nízkou latencí. Kvalita obrazu pro náhled v reálném čase je 1080P, což je přední funkce v oboru.

Výkonný letový výkon

Čtyři přesně vyráběné střídavé motory přinášejí vysoký výkon a výkonný letový výkon. Když je plně nabitá inteligentní baterie s kapacitou 5200mAh plně nabitá, maximální doba trvání letu je 25 minut.

Inteligentní sledování

Pomocí algoritmické technologie hlubokého učení mohou být objekty automaticky identifikovány a sledovány. Tím se uvolníte ruce, což vede k divokým představám prvotřídních filmů.

Ruka-gesto selfie

V režimu self-mode Hand-gest je Vitus schopen rozpoznat lidské ruční pohyby a fotografuje. Pusťte vysílač, udělejte pózu a získejte selfie.

Doplňkové parametry

Kategorie: SÉRIE DRONŮ WALKERA
Záruka: 2 roky

Walkera Vitus RTF