MŮJ ÚČET

Přihlášení můj účet

Po registraci do obchodu Mymovie.cz budete v obraze o všech Vašich objednávkách a budete mít zálohované všechny Vaše doklady o nákupu nebo reklamaci.  Registrace Vám také pomůže s vyplňováním údajů k doručení a můžeme Vám přiřazovat konkrétní slevy za věrnost. Ne vždy je registrace k účelu, ale u nás se rozhodně vyplatí. UPOZORNĚNÍ: viditelné objednávky, doklady a pohyb je možný pouze po předchozí registraci. Bez registrace nebo přihlášení se Vaše objednávky nebudou zobrazovat ani zálohovat.

V klientském centru si nastavíte Vaše osobní údaje, na koho budeme fakturovat a na jakou adresu budeme doručovat. Díky těmto údajům pak můžete sledovat všechny Vaše objednávky, které na Vašem účtě zůstanou už napořád. V objednávkách také bude zobrazen aktuální stav a pohyb, díky kterému budete vidět aktuální pohyb Vaši objednávky. V poslední řadě, pak sledovací číslo doručovací služby. Po doručení objednávky k Vám domů, u nás zůstane zachována faktura i dodací list.

Moje objednávky

Výborně, Vaše objednávka byla v pořádku přijata k nám na obchod a nyní můžete sledovat její pohyb. Každý posun Vaši objednávky do doručení bude aktualizován ve stavu o pohybu. Po odeslání objednávky z našeho výdejního skladu bude k dispozici i sledovací číslo kurýra, který Vám zásilku bude doručovat.

Moje doklady

Zde najdete veškeré vaše doklady spojené s objednávkou. Nejen dodací listy po objednání, ale i fakturu po odeslání objednávky z našeho výdejního skladu. Nyní se nemusíte obávat o ztrátu nebo poškození vaši faktury a dalších formulářů. Zde jsou všechny zálohovány a pohodlně si je můžete vytisknout. Vaše doklady jsou u nás v bezpečí. 

Formuláře ke stažení
V nabídce formulářů ke stažení máte k dispozici několik formulářů, které si doma nebo v kanceláři pohodlně stáhnete a vyplníte. Mnohé z nich můžete použít, ale některé jako reklamační protokol nebo protokol o vrácení zboží jsou nutné k dané službě.
FORMULÁŘE

ČESKÝ MANUAL

 

Napište nám

Pokud máte jakýkoliv dotaz, připomínku nebo žádost, stačí kliknout na napište nám a online formulář nám odešle Vaši zprávu. Můžete také využít emailovou adresu mymoviecz@gmail.com nebo online chat s našim operátorem. Čekáme na Vaše dotazy a jsme připraveni na vše.

Stránka 1 z 1 , položek celkem: 5