Canon XA25 Ultra HD

Výrobce: CANON
67 400 Kč
Můžeme doručit do:
6.6.2018
SKLADEM U DODAVATELE

Videokamera Canon XA25 Professional HD je kompaktní kamera "run-and-gun" vhodná pro ENG, pokrytí událostí, nezávislou a dokumentární tvorbu. Fotoaparát je vybaven snímačem CMOS s poměrem 1 / 2.84 ", 1920 x 1080, který zachycuje video s různými frekvencemi snímků až do 59,94p, včetně režimu 24p pro lepší pocit z filmu. Integrovaný objektiv Canon 20x HD s optickým zoomem má ekvivalentní rozsah zoomu 35 mm od 26,8 do 576 mm a představuje ohniskovou ozdobu s 8 blatníky, která zvýrazní přirozenějším způsobem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posledním kusem obrazového řetězce je Digic DV 4 Image Processor společnosti Canon. Tento vysokorychlostní motor pro zpracování obrazu napájí režim Canon Dynamic IS (Stabilizace obrazu), který snižuje zkreslení obrazu v porovnání s tradiční stabilizací obrazu vlevo-vpravo nahoru a dolů přidáním korekce pro roli fotoaparátu ve třech osách. Síla zařízení Digic DV 4 umožňuje kameru současně kódovat video na dva různé kodeky a přenosové rychlosti, což vám umožní mít připraveny verze vašeho masteru, jakmile jste zastavili nahrávání. 

5 mm mini jack. Model XA25 má také vestavěný výstup SD / HD-SDI s vestavěným zvukovým a časovým kódem přes konektor BNC. 

Dvě vestavěné sloty pro paměťové karty SD / SDHC / SDXC umožňují nahrát video na dostupné karty médií v obou slotech současně. To vám umožní vytvořit okamžitou zálohu pro archivaci a ochranu dat nebo můžete zachytit video soubory AVCHD nebo MP4 s vysokým rozlišením na jedné kartě při vytváření nižší rychlosti přenosu dat MP4 vhodnější pro web na druhé kartě. Při použití dvou paměťových karet a fotoaparátu v reléovém režimu není potřeba zastavit fotografování, aby se vyměnila plná paměťová karta. Při zaplnění jedné karty se nahrávání plynule přepne na druhou kartu. Vestavěný dvoupásmový Wi-Fi umožňuje video soubory FTP přímo z fotoaparátu nebo přehrávání záznamů z paměťových karet do televizorů a počítačů podporujících Wi-Fi. Můžete také dálkově řídit vybrané funkce fotoaparátu z chytrého telefonu nebo tabletu přes Wi-Fi, čímž se uvolníte ze vzdálených kabelů. 

Nativní snímač Canon 1920 x 1080 CMOS 

Model XA25 je vybaven novým 1 / 2,84 palcovým snímačem CMOS s rozlišením 2,91 Mp. Velké rozměry jednotlivých pixelů umožňují minimální osvětlení subjektu o velikosti 1,2 luxy pro fotografování za slabých světelných podmínek. 

20x optický zoom 

Objektiv Canon 20x HD Zoom nabízí rozsah přiblížení s ekvivalentem 35mm (26,8mm-576mm) a minimálním objektem (60cm). Objektiv je vybaven osmi čepelí designu iris poskytující přirozenější vzhled, mimo oblasti ostření jsou hladší a atraktivnější. Objektiv je vybaven nekonečným ručním zaostřovacím / zoomovým kroužkem a zabudovaným ovládáním transfokátoru je uživatelsky programovatelný režim směru a citlivosti. Rychlost zoomu lze nastavit na proměnnou, konstantní (s 16 úrovněmi), rychlou, normální nebo pomalou. 

Procesor Digic DV 4 Image 

Obrazový procesor DIGIC DV 4 pracuje společně s obrazovým snímačem HD CMOS a poskytuje obraz s nízkou hlučností a bohatou hloubkou barev. Také napájí nový dynamický režim systému stabilizace obrazu, což je elektronická korekce rotačního zkreslení. Výkonný procesor Digic DV 4 umožňuje simultánní kódování videa na různé kodeky a bitové rychlosti pro nahrávání na dvě samostatné SD karty najednou. 

Stabilizace obrazu 

XA25 nabízí optickou stabilizaci obrazu (IS), která je užitečná pro snížení rozmazání obrazu v širokém spektru situací při fotografování. Další režimy IS lze manuálně vybrat pro zlepšení optické stabilizace obrazu, nebo můžete zvolit možnost Inteligentní IS a umožnit kamerám identifikovat vhodný režim stabilizace situace. 

Dynamický IS: zlepšuje standardní stabilizaci translačního IS (nahoru / dolů / vpravo vlevo) přidáním dalších tří korekcí - korekce osy vkládání (sklápění / kývání kamery dopředu a dozadu) - korekce osvětlení při fotografování na širokém konci objektivu. 

Macro IS: koriguje otřesy v úhlu a posunu v širokoúhlých záběrech. 

Napájené IS: opravuje chvění videokamery s nízkým kmitočtem při fotografování na dlouhém (teleobjektivním) konci objektivu 

Automatické ostření 

Funkce automatického zaostření Canon (AF) zahrnuje přirozené hledisko středního rychlostního, okamžitého a automatického rozpoznání obličeje AF, které může výrazně snížit úsilí, které je vyžadováno, když střelec potřebuje udržet určitou tvář v ohnisku v doutnajícím dave nebo podobné situaci. 

Pokročilé zobrazení 

Zebra, které lze vybrat mezi 70 a 100%, vám pomohou posoudit expozici. 

Zvýraznění funkcí a 2x zvětšení obrazu jako zaostřování pomáhá. 

Fotoaparát dokáže zobrazit a zaznamenat barevné pruhy nebo barevné pruhy s referenčním tónem. Barvy vyhovují normám SMPTE. Úrovně referenčních tónů lze nastavit na -12 dB, -18 dB nebo -20 dB. 

3,5 "OLED dotykový displej a EVF 

3,5palcový displej s ekvivalentem 1,230,000 bodů s ekologickou světelnou diodou (OLED) poskytuje živé barvy a kontrastní poměr 10 000: 1. Zobrazovací obrazovka má úhel pohledu přesahující 80 stupňů ve všech směrech, což vám umožňuje vidět použitelný obraz, i když jste mimo obrazovku. Barevný EVF je 0,24 palce s rozlišením 1 560 000 bodů a nakloní se až na 45 °, aby se přizpůsobily různým pozicím střelby. 

Manuální ovládání fotoaparátu 

Model XA25 disponuje volitelným ručním / automatickým ovládáním funkcí fotoaparátu a umožňuje vám zvolit nejlepší nastavení situace. Funkce zahrnují: Expozice, rychlost závěrky, Iris, Gain, Expoziční zámek, AGC Limit. 

Vyvážení bílé obsahuje 6 předvoleb (Denní světlo, Stín, Zataženo, Tungsten, Fluorescent H a Fluorescent) a také dvě manuální nastavení vyvážení bílé. Kromě toho, když je požadováno specifické nastavení teploty barev, může být teplota barev nastavena v krocích po 100 000 od 2 000 do 15 000 K. 

Těleso fotoaparátů obsahuje pět přiřazitelných tlačítek uživatele, takže můžete přizpůsobit fotoaparát tak, aby získal přístup k funkcím, aniž byste museli vstoupit do systému menu. 

Zvuk 

Model XA25 je vybaven integrovaným mikrofonem a odnímatelnou rukojetí obsahuje 2 vstupy XLR Line / Mic s příkonem + 48V pro připojení externích mikrofonů. Na odnímatelné rukojeti se nacházejí také manuální ovládací prvky úrovně zvuku. Vestavěný konektor 3,5 mm pro sluchátka s 16 nastavením hlasitosti zajišťuje přesné sledování zvuku. 

Výstupy 

Model XA25 je vybaven AV mini konektorem pro kompozitní video (a audio) prostřednictvím čtyřpólového mini jack 3,5 mm, konektoru mini HDMI výstupu, který poskytuje video, audio a umožňuje možnost superpozice časového kódu přes vaše video. SD / HD-SDI a časový kód je k dispozici prostřednictvím konektoru BNC na boční straně fotoaparátu. 

Sloty pro média 

Do fotoaparátu jsou zabudovány dva sloty pro karty SD / SDHC / SDXC, které vám umožňují různé možnosti nahrávání 

Dvojité nahrávání: umožňuje současně zaznamenávat stejné záběry na různé mediální karty pomocí různých kodeků a bitových rychlostí 

Nahrávání s dvojitými sloty: umožňuje nahrávat současně do každé ze dvou slotů pro paměťové karty SD a poskytuje okamžitou zálohu pro vaše záběry 

Nahrávání relé: přístroj XA25 automaticky přepne nahrávání videa z jedné paměťové karty na druhou, když se zaplní první paměťová karta. 

Režim infračerveného fotografování 

Při zapnutí režimu fotografování v infračerveném režimu (IR) přesune filtr IR Cut z optické dráhy pro fotografování za extrémně slabých světelných podmínek. IR vysílač zabudovaný do odnímatelné horní rukojeti poskytuje IR zdroj a vestavěný IR difuzér pomáhá zabránit IR bodům. V IR režimu můžete vybrat z tradičního IR obrazu nebo výchozího nastavení, které vytváří černobílý obraz. 

Připojení Wi-Fi 

Dvojpásmová podpora Wi-Fi (5GHz a 2,4GHz) je zabudována do fotoaparátu a umožňuje přenos souborů MP4 videa pomocí FTP. Fotoaparát podporuje rozhraní webového prohlížeče, které v kombinaci s podporou Wi-Fi umožňuje ovládat klíčové funkce fotoaparátu, včetně zapnutí / vypnutí nahrávání, zvětšení (omezené na tři rychlosti), funkcí expozice a zaostření pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Můžete také prohlížet a stahovat zaznamenané záběry MP4 z fotoaparátu v počítači nebo mobilním zařízení. Když je fotoaparát v režimu přehrávání, video soubory lze nahrát na stránky sociálních médií pomocí bezplatného aplikace Video Uploader pro zařízení iOS. 

Kabelové připojení 

USB 

Integrovaný port Hi-Speed ​​USB (mini-B) umožňuje stahovat záběry z paměťových karet, tento port je určen pouze pro výstup. 

Port dálkového ovládání 

Fotoaparát je vybaven vestavěným 2,5 mm stereo mini konektorem pro ovládání LANC. 

Odnímatelná horní rukojeť 

Odnímatelná horní rukojeť obsahuje ovládací prvky zvuku a externí zvukové vstupy XLR, stejně jako zábleskové světlo a infračervený vysílač a příslušenství. Horní rukojeť můžete vyjmout z fotoaparátu a vytvořit tak ještě menší balíček fotografování. 

Bluetooth 

XA25 je kompatibilní s volitelným bezdrátovým Bluetooth mikrofonem Canon WM-V1. Tato funkce umožňuje zaznamenávat vysoce kvalitní zvuk až 50 metrů, takže je ideální pro události, obřady, nahrávání přírody a další situace, které vyžadují nenápadný záznam zvuku. S připojenými přídavnými sluchátky lze bezdrátový mikrofon WM-V1 použít také jako dvoucestný interkom.