Vrácení zboží

Pokud jste si objednali zboží na MYMOVIE.cz a z nějakého důvodu Vám nesedí, můžete samozřejmě zboží vrátit. Vrácení zboží má ovšem svá pravidla: 
  • vrácené zboží musí být dlouhodobě použité (například dovolená, různé akce, film a další), nepoškozené 
  • vrácené zboží musí obsahovat identifikační tabulky, obal nebo originální krabici
  • v balení určeném k vrácení zboží musí být přiložena faktura vystavená e-shopem MYMOVIE, tato je přiložena v potvrzujícím emailu o odeslání objednávky
  • na přiloženou fakturu vypište důvod vrácení zboží například: "nehodí se, nevhodný dárek...". Dále připíšete, že "zboží vracíte" a přiložte k textu "číslo účtu" k vrácení Vaší platby.
  • balíček zašlete na adresu výdejního skladu: Dlouhá 1635, Kuřim 66434
Upozorňujeme, že pokud nebudou dodrženy podmínky pro vrácení zboží, nemusíme plnit povinnost přijetí vráceného zboží. Na Vámi uvedené číslo účtu připsané na faktuře budeme odesílat částku za Vámi vybrané zboží do 14 dnů od našeho přijetí. Tato lhůta je dána stejnou vstupní kontrolou, jako když Vám odcházelo jako nové. Vrácené zboží zaslané z Vaší strany na dobírku nebudeme přijímat. U poškozeného zboží Vás budeme kontaktovat v dalším postupu vrácení.
 K vrácení zboží použijte následující formulář, tento pohodlně stáhnete, vytisknete a v rychlosti vyplníte. Poté Vaše zboží řádně zabalte, zabezpečte proti poškození a odešlete na adresu pro vrácení zboží.